Ośrodek Kultury w Rytlu
jezyk_angielski_rytel_15
senior_spotkania_15
nauka_baska_15
nauka_szachy_15
jezyk_niemiecki_15
dkk_maj_2016
22.10.2015
Wyróżnienia dla plastyków z Ośrodka Kultury ...
IMG_8661Kamila Karau
Wyróżnienia dla plastyków z Ośrodka Kultury w Rytlu w konkursie  "Barwy jesieni" w Chojnickim Centrum Kultury. Na konkurs, którego tematem przewodnim były "Zabytki Chojnic i okolic w jesiennych barwach", wpłynęły aż 724 prace plastyczne w różnych technikach malarskich, z których komisja konkursowa postanowiła nagrodzić 37 autorów. Jury wyróżniło plastyków z Ośrodka Kultury w Rytlu
czytaj więcej >>>
10.10.2015
Sukcesy na XVI Festiwalu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej
Już po raz szesnasty Ośrodek Kultury w Rytlu gościł u siebie artystów na Festiwalu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 100 wykonawców, którzy rywalizowali między sobą w czterech grupach wiekowych oraz czterech grupach wykonawczych.
czytaj więcej >>>
IMG_8378
10.11.2015
Ośrodek Kultury w Rytlu wciąż na najwyższym poziomie
Dwa pierwsze miejsca wyśpiewały solistki z Ośrodka Kultury w Rytlu na XVI Spotkaniach z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną "Cześć Polskiej Ziemi" w Chojnicach. Impreza odbyła się w Chojnickim Centrum Kultury w dniu 10 listopada br. Pomimo dużej konkurencji artystki z Rytla uzyskały najwyższe noty od jurorów. W kategorii wiekowej gimnazjum I miejsce zajął duet Martyna Lica i Dominika Helta, a w kategorii szkoła podstawowa I miejsce trafiło do zespołu "Gama". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
pios_patr_chojnice_15